Marvelous cards everyone! Thank you!
Luiz - great card! What in the world is that thing that vaguely looks like VTS-VS?

Is this one of your designs?

.
Juhani - does glass grow on roofs in Finland?



Very nice shot, and thank you!
Bill - very impressed with your Russian writing!

Thank you! Nice photograph too, I've been very temped to create a category in our wiki to catalog old photos with Russian cameras

. What do you think?
Aidas - very nice, I think this is the first time I've ever seen you use an official logo of your website

..
Yuriy - Welcome to the site first of all! and wow! Lots of stuff going on here! I'm trying to decipher the significance of white tiger with FS-2

Добро пожаловать наконец-то на наш форум, пытаюсь понять особое значение белого тигра и ФС-2

.. предчувствие что что-то там закодированно

. Красивая отктрытка, спасибо!
Happy holidays and Happy New Year everyone and thank you again from USSRPhoto.com for your invaluable knowledge and contribution to this project!
Всех с праздниками и с Новым Годом от USSRPhoto.com и спасибо за ваши ценные вложения знаний и опыта в этот проект!
Sincerely,
Vladislav Kern
C уважением,
Владислав Керн